Penzion Verner, Deštné v Orlických horách

Penzion Verner, Deštné v Orlických horách č.p.241, Czech Republic

Ubytování Orlické hory - Deštné rodinný penzion Verner
Penzion Verner -> Orlické hory - Penzion Verner

Rodinný penzion Verner - ubytování v Orlických horách - Deštné 

Hledáte příjemné ubytování v Orlických horách? Rodinný penzion Verner v Deštné v Orlických horách nabízí pohodlné ubytování pro rodiny, skupiny přátel, zamilované páry i pro hromadné akce (soustředění, školy v přírodě, podnikové akce, lyžařské kurzy aj.). Bydlet můžete v 2 až 6-ti lůžkových pokojích nebo v jedné ze dvou čtyřlůžkových chat. Ke stravování můžete využít naší vlastní restauraci, kde vaříme cenově dostupná jídla z kvalitních českých surovin. Detaily o ubytování najdete v sekci Ubytování Orlické hory a také na fotkách.

Letní i zimní dovolená v Orlických horách

Deštné v Orlických horách je ideální pro letní i zimní dovolenou. Odpočinete si a zároveň si můžete užít aktivní dovolenou.
Letní dovolená je jako stvořená pro koupání v okolních jezerech a rybnících, houbaření, cyklovýlety či sportovní aktivity v okolí penzionu. V areálu penzionu je vnitřní bazén, venkovní sportovní hřiště, pingpongový stůl či fittnes studio.
Zimní dovolená zase nabízí lyžování v blízkosti penzionu (sjezdové i běžkařské), procházky klidnou zimní přírodou a také možnost využití sauny a vnitřního bazénu, které patří k penzionu Verner.
Podívejte se na konkrétní tipy na výlety. 

Pořádání akcí – svatby, večírky, firemní akce

Kromě samotného ubytování můžete v našem penzionu také pořádat různé akce. Zajistíme vše kolem – kvalitní a zajímavé jídlo, příjemné a cenově příznivé ubytování a vše, co si budete přát. Často se u nás pořádají podnikové akce, večírky, narozeninové oslavy a samozřejmě svatby. Přijede-li k nám větší skupina, poskytujeme skupinové slevy.Ceník ubytování
– Deštné Orlické hory

Penzion Verner nabízí velmi levné a zároveň praktické a komfortní ubytování od 200 Kč na noc. Tato cena je bez jídla. Můžete si přiobjednat snídani, polopenzi nebo i plnou penzi. Pro větší skupiny jsou připraveny výrazné slevy.

Ubytování Orlické hory - Deštné v Orlických horách.

Rodinný penzion Verner nabízí ubytování v Orlických horách.
Rodinný penzion u Vernerů- příjemné strávení letní i zimní dovolené. Ať už přijedete v zimě či v létě, najdete zde klid, zdravý vzduch a čistou přírodu. Můžete vyrážet do okolí, v zimě lyžovat a v létě třeba sbírat houby či zdolávat okolní horské vrcholy.
Těšíme se na Vás.

Novinky

Vítáme Vás na nových webových stránkách...

dnes: 17.01.2018
svátek má: Drahoslav
zítra: Vladislav

Kontakt
Penzion Verner
Tel. +420 733 375 040 
Tel/ Fax +420 494 663 246 
Email: penzionverner@seznam.cz

Rezervace je považována za závaznou po uhrazení zálohy ve výši 50% dohodnuté ceny a předem 2 měsíce.
Způsob úhrady po dohodě s majitelem.

Provozováno CMS / Eshop (c)2018 Czechproduct.cz s.r.o. | podpora | mapa webu
Doporucujeme: Komplexní dodávky obytných a občanských staveb - provádíme vše od drobných stavebních prací až po realizace domů na klíč.