Penzion Verner, Deštné v Orlických horách

Penzion Verner, Deštné v Orlických horách č.p.241, Czech Republic

Ubytování Orlické hory - Deštné rodinný penzion Verner
Penzion Verner -> Tipy na výlety

Tipy na výlety Orlické Hory

Orlické hory nabízejí spousty zajímavých míst k návštěvě a prozkoumání. Ať už se jedná o hrady a zámky, městečka, přírodní památky, rozhledny či skanzen. Vybrali jsme pro vás několik tipů, kam z penzionu Verner v Deštném v Orlických horách vyrazit. Nechte se inspirovat:
 
 Hrady a zámky. Mezi nejzajímavější zámky v okolí patří renesanční zámek v Častolovicích, zámek z 16.století v Doudlebech nad Orlicí, nový zámek (19. st.) v Kostelci nad Orlicí, renesanční zámek nad údolím Zlatého potoka v Opočně či hrad Potštejn ze 13. století

Městečka. Mezi zajímavá městečka, která mají zvláštní atmosféru patří Dobruška, Olešnice v Orlických horách, Opočno či horská vesnička Velký Uhřínov.

Přírodní památky. Národní přírodní rezervace Bukačka, rašeliniště s jezírky tzv. Jelení lázeň (3 km SV od Deštné), přírodní rezervace Komáří vrch s původním bukovým porostem či přírodní památka vrchol Vrchmezí (1084 m).

Rozhledny. Nejvyšší rozhledna v Orlických horách (53 m) Osičina, Štefanova vyhlídka na nejvyšším vrcholu Orlických hor – Velká Deštná a nová dřevěná rozhledna na Vrbici.

Vodní toky a vodopády. Stolínské vodopády, vodopád Kamarád na Divoké Orlici (10,5 m) a několik nádherných říček – Kněžná, Metuje, Zdobnice, Bělá a slavná Divoká Orlice.
Další zajímavosti. Běloveský pevnostní skanzen je objekt těžkého opevnění, poutní místo Rokole se zázračným pramenem, historický důl Kovárna v Obřím dole, Hudečkova galerie obrazů v Častolovicích, Sedloňovický černý kříž a mnohé jiné.

 

 

 

 V nejbližším okolí penzionu Verner v Deštné v Orlických horách najdete lyžařskou sjezdovku, krásné lesy, turistické stezky i cyklostezky. Přímo v penzionu je krytý bazén, sauna a venkovní sportovní hřiště. Věříme, že se u nás nudit nebudete a najdete si to, co vás baví. Těšíme se na vaši návštěvu. rezervujte si pobyt nebo nás kontaktujte, rádi zodpovíme vaše veškeré dotazy.


 

Novinky

Vítáme Vás na nových webových stránkách...

dnes: 28.03.2020
svátek má: Soňa
zítra: Taťána

Kontakt
Penzion Verner
Tel. +420 733 375 040 
Tel/ Fax +420 494 663 246 
Email: penzionverner@seznam.cz

Rezervace je považována za závaznou po uhrazení zálohy ve výši 50% dohodnuté ceny a předem 2 měsíce.
Způsob úhrady po dohodě s majitelem.

Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies
Doporucujeme: Komplexní dodávky obytných a občanských staveb - provádíme vše od drobných stavebních prací až po realizace domů na klíč.