Penzion Verner, Deštné v Orlických horách

Penzion Verner, Deštné v Orlických horách č.p.241, Czech Republic

Ubytování Orlické hory - Deštné rodinný penzion Verner
Penzion Verner -> Zimní rekreace a dovolená

Dovolená - Orlické hory - zima.

Zimní dovolená

Deštné leží v srdci Orlických hor, které patří k nejklidnějším horám v Česku. V zimě je zde opravdu klid a čerstvý vzduch. O to příjemnější jsou zimní aktivity. Už 150 metrů od penzionu je upravená sjezdovka pro lyžování a malý lyžařský vlek pro děti – možnost večerního lyžování. V blízkém okolí jsou také upravované trasy pro běžkaře (www.skidestne.cz) a hlavní turistické centrum s více sjezdovkami je vzdáleno 1,5 km. Zajímavostí jsou tradiční závody psích spřežení, které se konají každoročně poslední týden v lednu.

Penzion Verner má na zimu 2 speciální lákadla – krytý bazén a saunu. Když je venku pod nulou, saunu si náramně užijete. Můžete u nás organizovat lyžařské kurzy nebo si jen užít příjemnou zimní dovolenou!

Těšíme se na vaši návštěvu. Podívejte se na detaily o ubytování a také ceník ubytování v Orlických horách. Rezervujte si pobyt nebo nás kontaktujte. Rádi a ochotně zodpovíme veškeré vaše dotazy a vyjdeme vám maximálně vstříc.


Novinky

Vítáme Vás na nových webových stránkách...

dnes: 28.03.2020
svátek má: Soňa
zítra: Taťána

Kontakt
Penzion Verner
Tel. +420 733 375 040 
Tel/ Fax +420 494 663 246 
Email: penzionverner@seznam.cz

Rezervace je považována za závaznou po uhrazení zálohy ve výši 50% dohodnuté ceny a předem 2 měsíce.
Způsob úhrady po dohodě s majitelem.

Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies
Doporucujeme: Komplexní dodávky obytných a občanských staveb - provádíme vše od drobných stavebních prací až po realizace domů na klíč.